Reduta Jazz Club

Masters of Jazz: Tribute to famous jazz musicians Masters of Jazz: Tribute to famous jazz musicians
24.2.2024
19:00
Masters of Jazz: Tribute to famous jazz musicians
2812 2812
24.2.2024
21:00
The Nina Simone Experience: An Unforgettable Jazz Tribute

THE BLUES STORY

Zdravíme všechny jazzové nadšence!

Připravte se ponořit se do světa jazzu na našem senzačním festivalu – „All You Need is Jazz“ v únoru!

Vstupte do říše okouzlujících melodií a podmanivých rytmů, když spojíme hvězdnou sestavu jazzových vystoupení, která pozvednou vaše únorové noci. Náš pečlivě sestavený program zahrnuje spojení nadčasové jazzové klasiky a současných melodií, které rozbuší vaše srdce do rytmu.

Ponořte se do kouzla jazzu, obklopeni pulzující atmosférou a společností hudebních nadšenců. Potěšte své chuťové buňky lahodným občerstvením, které doplní symfonii zvuků a zajistí večer plné blaženosti.

Přidejte se k nám, když proměníme únor v měsíc jazzu. Nenechte si ujít šanci být součástí této mimořádné oslavy hudby. Nechte se harmoniemi jazzu stát vaším průvodcem k nezapomenutelnému zážitku!

Program únor

Skladatel a kytarista Russ Spiegel uvádí tuto silnou varhanní skupinu s hudbou, která vám udělá opravdu skvělou náladu.

Russ Spiegel je skladatelem a aranžérem na míru a zároveň mezinárodně uznávaným kytaristou, kapelníkem, spisovatelem, muzikologem, klinickým lékařem, instruktorem a oceňovaným zvukařem. Získal bakalářský titul z filozofie na Michiganské univerzitě v Ann Arbor a ve studiu pokračoval na Berklee College of Music v Bostonu. Magisterský titul v oboru jazzové hry získal na City College of New York a doktorát v oboru jazzové kompozice na University of Miami Frost School of Music jako stipendista Henry Mancini Institute. Russ v současné době vyučuje na Barry University v Miami Shores na Floridě.

Partneři

Graddo a.s.    Městská část Praha 1    PRAHA      

     

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 737 773 343
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta