Prezidentský IMPROspeciál

Vážení spoluobčané. Srdečně vás zveme na první improvizační show roku 2023, my totiž v lednu VOLÍME ZÁBAVU! Náš Prezidentský IMPROspeciál se svým karavanem (který rozhodně není kampaň) dorazí ve středu 18. 1. 2023 v 19:00 do jazzového sálu Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). O vyhrocené emoce ve volebním týdnu mezi prvním a druhým kolem jistě nebude nouze! Jestli se budeme společně smát nebo plakat, ukáže až čas.

Podíváme se společně do historie na všechny možné i nemožné vůdce, krále i prezidenty. Z vlastních řad zkusíme navrhnout naše improvizované kandidáty, které protáhneme ostrými debatami, navrhneme jim tu nejlepší PR strategii a vyšleme je do boje o vaši přízeň. V rámci 90 minutové show budou zkušení divadelní improvizátoři hrát na vaše témata, zadání, zkušenosti, historky a zbožná přání. Celým večer vás provede neúspěšný kandidát, kterého nepodpořil žádný senátor, žádný poslanec, ba dokonce nezískal ani jeden jediný podpis občanů… Honza (a pokud nebude moct, jistě to vezme Bobošíková).

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 200 Kč dospělý / 150 Kč student.

Těšíme se na vás!

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 737 773 343
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta